Zimní zahrady, zastřešení bazénů

Zimní zahrady
Rozšíření vašeho domu o zimní zahradu je příjemné nejen proto, že získáme další místo navíc, ale také z estetického důvodu. Prosklený prostor zimní zahrady ozvláštní fasádu domu a zároveň nabízí i různé možnosti provedení a využití. Proto má těmto účelům odpovídat zejména konstrukce zimní zahrady, její technické vybavení a také minimální plocha.

Zimní zahrady s posuvnými dveřmi
Svěřte se do rukou odborníku a kontaktujte naší firmu. Zimní zahrady i zimní zahrady s posuvnými dveřmi stavíme již několik let a odrazen naší práce je maximální spokojenost našich klientů, kteří se k nám stále vrací.

Zimní zahrady – vytápění
Vytápění zimní zahrady je nutné v případě, že chceme prostor využívat celoročně. Jednou z možností, jak zajistit v místnosti příjemné mikroklima bez kondenzace vodních par, jsou podlahové konvektory. Zvolit lze také podlahové vytápění, ale nikoli jako jediný systém vytápění.

Zastínění zimních zahrad 
Je nejúčinnější ochranou v letních měsících. V tomto období, kdy je slunce vysoko, jsou slunečním paprskům více vystaveny skleněné šikmé střechy, zatímco v zimě, kdy je slunce nízko, to jsou svislé stěny. Na šikmé střechy se jako ochrana osvědčily střešní markýzy, na svislé stěny pak rolety a hliníkové žaluzie.

Zasklení zimní zahrady 
- tepelně izolační (chrání před letním přehřátím, ale i zimním prochladnutím)
- protisluneční a protihluková skla
- skla bezpečnostní
Na svislé stěny se používají skla s vyšší propustností, aby byl prostor přirozeně vytápěn sluneční energií. Naopak na strop je vhodné použít skla méně propustná. Jednou variantou je izolační dvojsklo, s možností bezpečnostního skla a druhou variantou je zasklení odlehčeným polykarbonátem Makrolonem. Oba způsoby zajišťují i ochranu proti UV záření. Na přání zákazníka mohou být v zimní zahradě vestavěna také výklopná či posuvná okna.

Zimní zahrady ceník 
Návrh na řešení zimní zahrady provádíme na základě konzultace se zákazníkem. Po technické proveditelnosti bere také v úvahu i individuální přání klientů. Při výrobě zimní zahrady používáme stejné materiály. Kostra je provedena z plastových nebo dřevěných profilů a střecha je zpravidla z hliníkových profilů. Zajímá vás ceník zimní zahrady? Kontaktujte nás

zimni zahrady01

Střešní světlíky
* Kvalitní okna pro střechy ploché nebo pro střechy, které jsou pouze mírně skloněné
* Pásové a bodové světlíky.
* Opláštění hal, spojovacích krčků
* Určené pro průmyslové, sportovní haly, ale i jako skvělý designový doplněk do moderních domů a bytů.
* Originální a spolehlivé provedení, prvotřídní design.
* Senzor pro uzavření okna v případě deště.

střešní světlíky 02

Výroba bazénových hal
Máte bazén a rádi byste si ho užívali co nejdéle v roce? Snadná pomoc. Stačí kontaktovat naší firmu. Vyrábíme bazénové haly, které umožní koupání i mimo hlavní sezónu. Stavbu bazénové haly naprojektujeme a postavíme na míru vašim potřebám a požadavkům. Staňte si i vy našimi spokojenými zákazníky. Naše kvalitní práce, profesionalita i solidní jednání uspokojí i nejnáročnější klienty. Zajímá vás ceník bazénových hal? Nezávazně nás kontaktujte.

Více z této kategorie: Advokát Mgr. Dušan Havlena »

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz