Střešní plastová okna

Nová střešní okna do vašeho domu? Žádný problém. Vyrobíme vám střešní okna, které se budou snadno používat, budou bezpečná a konstrukce těchto střešních oken vám zajistí, aby střešní okno dostatečně prosvětlovalo místnosti a zabezpečilo optimální přísun čerstvého vzduchu.

Střešní plastová okna

Přemýšlíte o výměně starých oken za nová střešní plastová okna? Kontaktujte nás! Námi vyrobená střešní plastová okna se vyznačují vysokou kvalitou a především zajímavou cenou

Montáž střešních oken

Svěřte se do rukou odborníku. Montáž střešních oken provádíme hlavně v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy a naše dlouholeté zkušenosti s montáží střešních oken hovoří za nás. K monžáži střešních oken vám nabízíme i řadu doplňků, např.

montáž střešních oken

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken patří k nezastupitelným doplňkům pro okna vašeho domu a patří k velice oblíbenému a praktickému druhu venkovní ochrany před sluníčkem.

Žaluzie do střešních oken

Žaluzie do střešních oken patří ke každému hezky vypadajícímu a plně sloužícímu oknu. Nabízíme žaluzie do střešních oken různých barev, materiálů a tvarů.

Sítě do střešních oken

Jsou nejefektivnější ochranou proti létajícímu hmyzu. Sítě do střešních oken od nás jsou velmi praktické a díky modernímu provedení nenarušují vzhled vašeho domu.

 

Střešní okna ceník

Naše firma dodává a instalujeme střešní okna již od roku 2006. Působíme hlavně v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy, pokud je zakázka zajímává, dodáme a namontujeme okna po celé ČR. Zajímá vás ceník střešních oken? Nezávazně nás kontaktuje.

SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Technické poradenství
Profesionální zaměření
Doprava
Demontáž
Odborná montáž
Zednické práce
Záruční i pozáruční servis

DŮVODY PROČ K NÁM

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis