Plastové vchodové dveře

Plastové dveře 

Dveře jsou jedna z velice významných součástí jak exteriéru tak i interiéru. Jsou branou do vašeho domova a vzhledem k tomu, že jsou v neustále permanenci a naplno vytížení, je potřeba dávat veliký důraz na jejich výběr, protože právě dveře mohou způsobit tepelné ztráty a tím se zvýší vaše výdaje na vytápění. Naše má pro vás snadné řešení. Vyrábíme a instaluje plastové dveře, plastové vchodové dveře, venkovní plastové dveře.

Vchodové plastové dveře 

Důležitou součástí domu jsou vchodové plastové dveře. Představy a finanční možnosti zákazníků jsou odlišné, proto v nabídce máme dveře pro každého zákazníka. Nabízíme vchodové plastové dveře tzv. příčkové: pro ty, kteří hledají výrobky za rozumnou cenu při zachování standardu. Členění dveří je tvořeno příčkou nebo příčkami dle zvoleného typu. Vchodové plastové dveře s výplní: modely klasické, elegantní a moderní s výplněmi fy PERITO a PICASSOSTYL.

Venkovní plastové dveře 

Naše venkovní plastové dveře mají tepelně izolační vlastnosti dle skla a výplně, Al práh výšky 1,5 cm, okovány jsou celoobvodovým kování rakouského výrobce MACO. Venkovní plastové dveře vyrábíme otvíravé dovnitř a ven, s bočními a vrchními světlíky, jednokřídlé a dvoukřídlé. Osazeny jsou 3 bodovým zámkem. Vrchní kování dle výběru zákazníka (klika/klika, kika/koule, klika/madlo...). Možno osadit el vrátným, samozavíračem, panikovým kováním (pro nouzové východy) apod. Dále nabízíme širokou škálu různých interiérových dveří, barev profilů ale i obložky a zárubně.

Plastové dveře TREND
Plastové dveře SALAMANDER

Plastové dveřepdf ke stažení ZDE

Výplně plastových dveří

Svěřte se do rukou odborníkům! Naší prioritou je vaše spokojenost. V případě dotazů nás nezávazně kontaktujte. Poskytneme vám veškeré informace o nabízených službách a pomůžeme vám vyřešit problém dle vašeho přání a potřeb.

SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Technické poradenství
Profesionální zaměření
Doprava
Demontáž
Odborná montáž
Zednické práce
Záruční i pozáruční servis

DŮVODY PROČ K NÁM

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis