Střešní plastová okna

Nová střešní okna do vašeho domu? Žádný problém. Vyrobíme vám střešní okna, které se budou snadno používat, budou bezpečná a konstrukce těchto střešních oken vám zajistí, aby střešní okno dostatečně prosvětlovalo místnosti a zabezpečilo optimální přísun čerstvého vzduchu.

Střešní plastová okna
Přemýšlíte o výměně starých oken za nová střešní plastová okna? Kontaktujte nás! Námi vyrobená střešní plastová okna se vyznačují vysokou kvalitou a především zajímavou cenou

Montáž střešních oken
Svěřte se do rukou odborníku. Montáž střešních oken provádíme hlavně v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy a naše dlouholeté zkušenosti s montáží střešních oken hovoří za nás. K monžáži střešních oken vám nabízíme i řadu doplňků.

montáž střešních oken

Rolety do střešních oken
Rolety do střešních oken patří k nezastupitelným doplňkům pro okna vašeho domu a patří k velice oblíbenému a praktickému druhu venkovní ochrany před sluníčkem.

Žaluzie do střešních oken
Žaluzie do střešních oken patří ke každému hezky vypadajícímu a plně sloužícímu oknu. Nabízíme žaluzie do střešních oken různých barev, materiálů a tvarů.

Sítě do střešních oken
Jsou nejefektivnější ochranou proti létajícímu hmyzu. Sítě do střešních oken od nás jsou velmi praktické a díky modernímu provedení nenarušují vzhled vašeho domu.

Střešní okna ceník
Naše firma dodává a instalujeme střešní okna již od roku 2006. Působíme hlavně v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy, pokud je zakázka zajímává, dodáme a namontujeme okna po celé ČR. Zajímá vás ceník střešních oken? Nezávazně nás kontaktujte.

Více z této kategorie: « Dřevohliníková okna

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz