Plastová okna

Pokud bydlíte v Kolíně nebo v jeho blízkém okolí a potřebujete spolehlivého dodavatele kvalitních a přitom levných plastových oken, pak jsme tu pro vás. Zabýváme se výrobou plastových oken, dodávkou, montáží plastových oken a plným servisem PVC oken Salamander i Gealan, AL oken Shüco či již od roku 2006.

Montáž plastových oken 

Působíme hlavně v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy, pokud je zakázka zajímává, dodáme a namontujeme okna plastová po celé ČR. Montáže plastových oken jsou prováděny s kompletním servisem tj. včetně cenové nabídky, zaměření, demontáže, montáže, zednických prací a začištění, případně i s dodávkami žaluzií, sítí proti hmyzu a jiných doplňků. V naší nabídce najdete okna plastová v mnoha různých provedeních. Široký sortiment výrobků nabízí našim zákazníkům možnost vybrat si okna přesně podle svých představ či nároků.

Okna plastová 

Výrobou oken plastových se zabýváme již několik let a okna plastová od nás jsou vyráběna z kvalitních materiálů s vysokou trvanlivostí. S ohledem na požadavek kvalitních prvků jsme jako dodavatele profilů vybrali pouze osvědčené výrobce.
Naše okna plastová jsou vyráběna v uzavřeném cyklu. Většina odpadu je opětovně recyklována a nezatěžuje životní prostředí. Všichni pracovníci jsou pravidelně školeni v nových trendech výroby plastových oken a montáže plastových oken. Každý z nich osobně odpovídá za práci, kterou odvede. Široká škála barev podle vzorníku RAL nebo dekorů různých druhů dřeva nám umožní vyhovět jakémukoli přání, a to mnohdy i tam, kde se jedná o přestavbu či opravu vzácného anebo památkově chráněného objektu.

Plastová okna - izolační trojsklo, dvojsklo

V dnešní době, charakterizované mimo jiné maximálními požadavky na šetření energií ve všech oborech činnosti, musí kvalitní okna plastová disponovat vynikajícími zvukově a tepelně izolačními vlastnostmi a v neposlední řadě také odolností proti rozbití. Izolační trojsklo a dvojsklo je konstruováno ze tří, resp. dvou tabulí plaveného skla v tloušťkách, které odpovídají funkčním a mechanickým nárokům. Vzdálenost tabulí vymezuje různě široký distanční nerezový rámeček s polykarbonátem CHROMATECH® ULTRA standardně v barvě RAL 7040 (šedý), nebo na přání v barvě hnědé (RAL 8003) nebo černé.

Obvodové spojení tabulí skel a distančních rámů je provedeno velmi přilnavým a trvale plastickým tmelem, jehož hlavním úkolem je působit jako bariéra proti pronikání vlhkosti do meziprostoru izolačního skla. Vnější obvod tabulí skel je vyplněn pružným tmelem s výbornými fyzikálně mechanickými vlastnostmi. Celá konstrukce obě tabule skla hermeticky uzavírá. Všechna naše okna plastová jsou standardně vybavena izolačním trojsklem nebo dvojsklem dle přání zákazníka. Kování, které je montováno do našich oken a dveří, splňuje ty nejvyšší nároky na bezpečnost, lehkou a pohodlnou ovladatelnost a stoprocentní funkčnost. Pro naši společnost je dodáváno předním světových výrobcem, rakouskou společností MACO®, a to pod označením sérií MACO® MULTI-TREND a MACO® MULTI-MATIC.

K charakteristickým znakům plastových profilů patří i jejich vnitřní skladby, tedy i počet komor. Význam počtu komor je především v oblasti tepelného odporu. Zjednodušeně by bylo možné tvrdit, že čím více komor, tím větší tepelný odpor a také nižší koeficient prostupu tepla. Není to však zcela přesné. Samozřejmě každá komora jako izolační přepážka zvyšuje odpor vedení tepla, záleží však také na tom jak je komora velká a jak je uspořádána. Obecně také platí, že odpor materiálu samozřejmě vzrůstá s jeho tloušťkou, nebo v případě profilů tady s jejich stavební hloubkou. Je tedy důležité nejen zvyšovat počet komor, ale i stavební hloubku profilů. Přitom je však třeba si uvědomit, že z hlediska tepelných ztrát oknem přece jen větší roli hraje použité zasklení. Plocha skla je prostě vždy větší než plocha rámů a tak by úměrně použitým profilům, měla být volena i zasklení.

Výroba plastových oken 

* SALAMANDER

- SALAMANDER STREAMLINE / SALAMANDER STREAMLINE 7

okna plastová salamander01pdf ke stažení ZDE

* SALAMANDER

TREND TREND Line 2D, TREND Line 3D

okna profily trendpdf ke stažení ZDE

* SALAMANDER

BluEvolution - SALAMANDER bluEvolution

okna plastová salamander 03pdf ke stažení ZDE

* SALAMANDER

SYSTÉM HST - Zdvižně posuvný systém SALAMANDER HST

okna plastová salamander 05pdf ke stažení ZDE

PROFILl OPTIMAL 2D + 3D

optimalpdf ke staženíZDE

* PŘÍSLUŠENSTVÍ K OKNŮM

prislusenstvi pvc systemu 07prislusenstvi pvc systemu 08pdf ke stažení ZDE

* IMITACE A BARVY

barvy 09pdf ke stažení ZDE

Ceník plastových oken

Široký sortiment výrobků nabízí našim zákazníkům možnost vybrat si okna přesně podle svých představ či nároků. Zajímá vás ceník plastových oken od nás?  Chcete špičková plastová okna, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. I vy se můžete zařadit mezi naše spokojené zákazníky.

Více z této kategorie: Hliníková okna a dveře »

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz