Sítě do oken

Sítě do oken
Okno už dávno není jen pouhá výplň stavebního otvoru. Plastová okna, eurookna i hliníková okna je vhodné opatřit praktickými okenními doplňky, které vám také nabízí naše firma. Mezi nejdůležitější patří např. sítě do oken proti hmyzu, dále nabízíme textilní roletky nebo pro vás vyrobíme a namontujeme moderní držáky na truhlíky.

Sítě proti hmyzu do oken
- jsou nejefektivnější ochranou proti létajícímu hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken od nás jsou velmi praktické a díky modernímu provedení nenarušují vzhled vašeho domu. Hodí se do rodinných domů, restaurací, rekreačních zařízení, obchodů i administrativních budov. Vybrat si můžete pevné nebo rolovací sítě proti hmyzu do oken i dveří. Tyto sítě proti hmyzu do oken dodáme na míru pro vaše okna a dveře.

Rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu01
- lze v době, kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku, čím docílíme její mnohem delší životnosti. U okenního provedení se síť vytahuje nahoru, u dveřního do strany. Pro lepší uchycení doporučujeme objednat magnetickou lištu.

Pevné sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu02
- ISSO OE 33x6 - (okenní extrudovaný s límcem, drážkami pro těsnící kartáček a zpevňující nerez roh)
- Barvy: Bílá, hnědá, nástřik jiné RAL, renolit - dle aktuálního vzorníku renolitových fólií (renolity mohou být na bílém nebo hnědém profilu)
- Provedení: vnitřní plastový roh a nerez roh

Pevné sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu03
- DE 50x20
- Barvy: Bílá, hnědá, renolit - Zlatý dub, bahenní dub, Mahagon, Douglas, jiné RAL
- Zaměření: Zaměří se světlost dveří a přičte se na výšku a na šířku tolik, aby dosedací plocha rámu sítě byla 1-2cm, pokud to rám dovolí.
- Toto jsou rozměry pro výrobu.

Držáky na truhlíky
- tyto držáky na truhlíky spolehlivě zajistí květiny v truhlících při umístění na okenních parapetech a zabezpečí je proti nechtěnému pádu, např. při silnějším poryvu větru. Držáky na truhlíky vyrábíme z kvalitního materiálu v několika rozměrových variantách.

Textilní roletky
- představují další velmi efektivní způsob zastínění interiéru. Díky své jednoduché konstrukci a velmi široké škále barevných odstínů látek lze roletku přizpůsobit i tomu nejnáročnějšímu interiéru.

textilní roletky04

- jsou ovládány buď řetízkovým nebo pružinovým mechanismem. Textilní roletky můžeme instalovat na jakékoliv okno, zeď, strop nebo i do střešních oken. Nabízíme provedení bez krytu nebo s krytem návinu a vodícími lištami.

Naší prioritou je maximální spokojenost klienta a proto i služby, které poskytujeme, jsou toho důkazem. ZDARMA přijedeme, zaměříme a nezávazně s vámi zkonzultujeme vše, co se týká připravované práce. Působíme hlavně v okolí Kolína, Poděbrad, Nymburku, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Prahy, pokud je zakázka zajímává, dodáme a namontujeme okna po celé ČR.

V případě jakýchkoliv dotazů v oblasti naší činnosti neváhejte a kontaktujte nás! Poskytneme vám veškeré dostupné informace a není pro nás žádný problém se přizpůsobit vašim individuálním přáním a potřebám.

Více z této kategorie: « Venkovní rolety na okna

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz