Venkovní rolety na okna

Venkovní rolety na okna se dnes používají na všech místech stavby a patří k nezastupitelným doplňkům pro okna vašeho domu. Oproti roletám vnitřním nám venkovní rolety na okna poskytují nejen zajištění příjemných světelných podmínek, ale hlavně nesrovnatelně větší možnosti tepelné regulace v interiéru. Pomohou zajistit příjemnou tepelnou pohodu a to bez nároku na energii. Venkovní rolety na okna patří k velice oblíbenému a praktickému druhu venkovní ochrany před sluníčkem.

Venkovní rolety

Předokenní rolety
Předokenní rolety vám vyrobíme na míru vyrábíme dle vašich požadavku zákazníka, stanou se tak dokonalou ochranou vašeho interiéru před slunečními paprsky a nežádoucím hlukem

1,- Tvary schránek

hranatá 01
čtvrtkulatá02
03
pod omitku 04
rono05
vario06
heluz07

2,- Typy roletových lamel 

typy rolet08

3,- Způsoby ovládání lamel 

ovladani 09

Venkovní rolety do pergoly

Dopřejte si klidné a ničím nerušené venkovní posezení. Využijte naší nabídku a nechtě si vyrobit a namontovat venkovní rolety do pergoly. Díky venkovním roletám do pergoly se vaše posezení venku s přáteli stane příjemným i za nepříznivého počasí

Venkovní rolety ceník

Staňte si i vy našimi spokojenými zákazníky. Naše kvalitní práce, profesionalita i solidní jednání uspokojí i nejnáročnější klienty, jakými se již stali někteří známí a populární herci a politici. Zajímá vás ceník venkovních rolet? Neváhejte a kontaktujte nás! Poskytneme vám veškeré dostupné informace a není pro nás žádný problém se přizpůsobit vašim individuálním přáním a potřebám.

Více z této kategorie: « Parapety na okna Sítě do oken »

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz