Žaluzie do oken

Žaluzie do oken dnes již patří ke každému hezky vypadajícímu a plně sloužícímu oknu. Díky množství druhů barev, materiálů a možnosti jejich přizpůsobení různým tvarům, jsou nejvíce používaným stínícím prvkem, který se hodí do jakékoliv místnosti. Naše firma má ve své nabídce horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, venkovní žaluzie nebo meziskelní žaluzie. Podívejte se na celou naší nabídku a vyberte si z některých nabízených okenních žaluzíí.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si proto uchová svoji krásu po dlouhou dobu. Lamely jsou z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké škále barev v těchto konstrukčních typech:
- meziokenní - vhodné pro zdvojená i špaletová okna
- interiérové - vhodné pro vakuová a střešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ horizontální žaluzie můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání. Novinkou v tomto oboru jsou ISSO žaluzie, které tvoří doplněk vakuových oken a rovněž je dodáváme ve 26 odstínech.
Vzorník lamel - chystáme

Horizontální žaluzie ISSO žaluzie

- pro plastová okna vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně dřevěných EURO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailů uchycení. Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace.
Vybrat si můžete ze dvou provedení ISSO žaluzií:

zaluzie01


Horizontální žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápení lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Horizontílní žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tlouštce umožnuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný.

Horizontální žaluzie ISOLINE LOCO

- jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu
dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této horizontální žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií. Její výhodou je estetičnost a cenová dostupnost

Horizontální žaluzie 02

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou moderním a elegantním interiérovým doplňkem, který Vás překvapí řadou nečekaných prostorových a světelných efektů. Zcela nahradí záclony a meziskelní žaluzie a zároveň tím šetří Vaše peníze při zařizování interiéru. Současně Vám vertikální žaluzie slouží k rozmanitému členění interiéru.
Technické údaje:
Lamely dodáváme v šířkách 127 a 89 mm. Tyto látky jsou v rozmanitých barvách, vzorech a v těchto materiálech: přírodní, umělé, směsové, nehořlavé. Na přání zajistíme i plastové. Horní profil je hliníkový a dodáváme jej v barvě bílé. Všechny konstrukční prvky jsou skryty. Naklápění a stahování vertikální žaluzie se provádí pomocí ovládací šňůrky s korálky. Uchycení vertikální žaluzie je možno provést do stropu nebo do čelní stěny. Stahování lamel si vybere zákazník z pěti nabízených typů.

vertikální žaluzie 03

Venkovní žaluzie

Dalším prvkem na stínění, který nabízí naše firma, jsou venkovní žaluzie. Hliníkové lamely tvaru C (Celta) nebo Z ( Zetta). Jijich výška je 65 a 80 mm, resp. 70 a 90 mm. Vybírat můžete ze 6 odstínů RAL. Venkovní žaluzie vytažená nahoru má lamely naskládány za krycí plech, který může být překryt omítkou nebo viditelný.
Venkovní žaluze ovládání:
- řuční - je vhodné pro menší velikosti žalizií
- elektrické s motorem - manipulace s žaluzií je podstatně lehčí
- na tlačítko - jedná se o centrální ovládání nebo dálkový ovladač

Venkovní žaluzie 04

Meziskelní žaluzie

Meziskelní žaluzie jsou novinkou na trhu. Jedná se o meziskelní žaluzie uvnitř dvojskla nebo trojkla, jsou vyrobeny dle náročných technických specifikací výrobních standardů

meziskelnizaluzie 05

Žaluzie na míru

Vyberte si žaluzie dle vašich přání. U nás nejste ničím omezeni, vyrobíme žaluzie na míru různých barev, velikostí i rozměrů

Náhradní díly na žaluzie

Potřebujete některé náhradní díly na žaluzie? Stačí nás jen nezávazně kontaktovat a my se o vše postaráme k vaší plné spokojenosti! 

Více z této kategorie: Parapety na okna »

Výroba oken a dveří Kolín

Naše firma Petiss Kolín nabízí nejen výrobu dveří, výrobu oken, jejich dodávku, montáž oken a dveří, ale i zimní zahrady, garážová vrata, okenní doplňky a výrobu na zakázku. Zavolejte nám!

Důvody proč k nám

- Široký výběr sortimentu
- Poradenství, konzultace
- Kvalitní zboží
- Znalost trhu
- Profesionální řešení
- Reference
- Flexibilita
- Individuální přístup
- Záruka, servis

Výroba oken a dveří, montáž

Okna plastová
Hliníková okna
Střešní okna
Dřevohliníková okna
Eurookna
Plastové dveře
Vchodové dveře euro
Hliníkové dveře
Zimní zahrady
Garážová vrata
Okenní doplňky

Rychlý kontakt

MAJITEL
Josef Tichý tel: 777 174 714
Masarykovo náměstí 35
Pečky 28911
ASISTENTKA
Lenka Herzogová tel: 777 714 575
E-mail:
petiss@seznam.cz
info@petiss.cz